Wybory samorządowe 2018r.

Moi drodzy,

Czas biegnie nieubłaganie.
Powoli dobiega końca kadencja Rady oraz Burmistrza Miasta i Gminy Sobótka. Te cztery lata były pełne spotkań, doświadczeń, nauki, pracy oraz trudnych decyzji. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zrealizować wiele projektów. Zawsze można było więcej, ale warto doceniać to co udało się zrobić.
.
Coś się kończy, coś się zaczyna. 
Kończy się kadencja, tym samym zaczyna się kampania. Już jakiś czas temu podjąłem decyzję o kandydowaniu do Rady, w związku z tym nastąpił moment, w którym chciałbym oficjalnie ogłosić swoją kandydaturę z okręgu wyborczego nr 5, który po raz kolejny chciałbym godnie reprezentować.
.
Komitet wyborczy.
Po wielu rozmowach, z kandydatami na Burmistrza podjąłem niełatwą decyzję i swój głos poparcia skierowałem dla Mirosław Jarosz, wstępując tym samym do jego komitetu wyborczego. Merytoryczne rozmowy, doświadczenie, wizja, otwartość to tylko kilka cech, które wyróżnia tego kandydata. Zaufanie już zbudował dawno temu bo od 15 lat kieruje jednostką na terenie Gminy Sobótka. Nie widzę osoby, która lepiej znałaby problemy, z którymi borykamy się w naszej Gminie.
.
Świadomość mieszkańca.
Wiem, że to nie łatwa decyzja, ale warto wybrać się na wybory 21 października i oddać swój głos. Jednak nie musisz czekać do października, żeby zrobić coś dla siebie i tej gminy.

Czy wiesz o tym, że do końca września można składać wnioski do budżetu?
Czy wiesz o tym, że budżet układa Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka?
Czy wiesz o tym, że budżet układany jest między innymi na podstawie wniosków, które wpływają od mieszkańców?
Masz pomysł?
Nie zostawiaj go dla siebie, tylko działajmy. Chętnie pomogę w napisaniu i złożeniu wniosku.
.
Zostaje do waszej dyspozycji!
Aleksander Łężniak

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wpisz wynik w celu weryfikacji

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu email oraz innych danych kontaktowych. Administratorem przetwarzającym podane dane jest Aleksander Łężniak. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z polityką prywatności tej strony.