Program

Rozwój i otwartość gminy!

Program:

  1. Wzbogacenie turystycznej i rekreacyjnej oferty miasta. Rozwój ścieżek biegowych i rowerowych.
  2. Wspieranie inicjatyw społecznych.
  3. Wspieranie organizacji imprez sportowych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
  4. Organizowanie czasu wolnego dzieciom i młodzieży.

1. Wzbogacenie turystycznej i rekreacyjnej oferty miasta.

Aby Sobótka mogła cieszyć się większym zainteresowaniem przyjezdnych gości należy wzbogacić ofertę turystyczną oraz rekreacyjną miasta i gminy. Osoba, która dociera do naszego pięknego miasteczka, powinna poczuć klimat naszej wyjątkowej góry Ślęży. Dlatego uważam, że należy zadbać o walory estetyczne i dać możliwość skorzystania z różnych atrakcji, których na obecną chwilę jest bardzo mało. Z doświadczenia wiem, że przyjeżdżając do jakiejkolwiek miejscowości turystycznej świetnie sprawdza się punkt informacyjnym, na którym znajdziemy wiadomości dotyczące tego co możemy znaleźć w danej gminie czy też miejscowości. Jako wzbogacenie turystyczno sportowej oferty miasta świetnie sprawdziło by się stworzenie sieci ścieżek biegowych. Coraz więcej osób trenuje tą dyscyplinę sportu i chętnie poznało by Sobótkę w formie biegowej. Oprócz biegaczy odwiedza nas masa rowerzystów, o których również należy zadbać. Trzeba pamiętać, że mamy wspaniałych zawodników w gminie, którzy świetnie promują naszą miejscowość i okolicę.

2. Wspieranie inicjatyw społecznych.

Coraz więcej osób zaczyna angażować się w życie gminy i życie społeczne. Ludzie potrzebują się rozwijać dlatego gmina powinna dać im taką możliwość. Społeczeństwo jest bardzo ambitne i potrafi stworzyć wiele wspaniałych rzeczy dlatego gmina powinna im w tym pomóc a nie stawiać przeszkody i utrudniać wiele spraw. Dajmy możliwość i środki dla ciekawych projektów, niech gmina otworzy się na kreatywnych ludzi!

3. Wspieranie organizacji imprez sportowych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Sobótka zaczyna słynąć z organizacji biegów na najwyższym poziomie. Coraz większa grupa osób dociera do Sobótki aby zmierzyć się z różnymi zawodami, które są u nas organizowane. Wesprzyjmy organizatorów i rozwijajmy się, aby nasze biegi były jeszcze bardziej wyjątkowe. Należy jednak pamiętać, że są również inne dyscypliny sportu takie jak kolarstwo, judo, karate, badminton, piłka nożna i wiele innych sportów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dajmy, zatem możliwość rozwijania się wszystkim dyscypliną.

4. Organizowanie czasu wolnego dzieciom i młodzieży.

Sam byłem dzieckiem i wiem jak ważne jest odpowiednie wychowanie. Dzięki temu, że miałem możliwość trenować w Klubie piłki nożnej w Sobótce nabrałem sumienności i pracowitości. Dlatego uważam, że dzieci w naszej  gminie zasługują na rozwój i możliwość wybrania dyscypliny sportu, która im odpowiada. Należy pamiętać, że młodzi ludzie to inwestycja, która procentuje i w którą należy przeznaczać środki. Dlatego uważam, że powinny powstać sekcje młodzieżowe w różnych dyscyplinach sportu, które kierowane byłyby przez tak zwanych animatorów.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wpisz wynik w celu weryfikacji

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu email oraz innych danych kontaktowych. Administratorem przetwarzającym podane dane jest Aleksander Łężniak. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z polityką prywatności tej strony.