Podziękowania

Chciałbym serdecznie wszystkim podziękować po pierwsze za to, że wykazaliście inicjatywę i udaliście się do głosowania, po drugie za to, że obdarzyliście mnie po raz kolejny swoim zaufaniem.

Wybór mojej osoby do Rady Gminy jest dla mnie dużym wyróżnieniem a tym samym jeszcze większym wyzwaniem. Wiem, że przede mną ogrom pracy i obowiązków. Motywacja i zapał jest równie duży jak ilość pomysłów do zrealizowania. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Tym bardziej, że po wielu spotkaniach staje się coraz większym optymistą, że w końcu w Sobótce uda się zrobić wiele pozytywnych rzeczy.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wpisz wynik w celu weryfikacji

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu email oraz innych danych kontaktowych. Administratorem przetwarzającym podane dane jest Aleksander Łężniak. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z polityką prywatności tej strony.