Jedność i indywidualność

Do wyborów samorządowych pozostał niecały miesiąc. Maszyna kampanii wyborczej ruszyła pełną parą.

Obserwuje z zainteresowaniem poczynania wszystkich kandydatów i zastanawiam się nad tym ciągłym schematem.

Czy naprawdę ten rodzaj kampanii jest najlepszy? Banery, programy, hasła wyborcze, sztuczne zdjęcia. Pompowanie uprzejmości i nadzwyczajnej atmosfery.

Pomyślałem sobie:

Dlaczego mam być jak wszyscy? 

W końcu musi być ktoś, kto pokaże, że można inaczej.

Każdego dnia spotykamy się w różnych okolicznościach. Czasem jak biegam, jadę rowerem, czy jestem na mieście. Sami dobrze wiecie jaki jestem i co robię. Staram się robić tak dużo na ile pozwala mi doba.

Staram się aby życie było pełne doświadczeń, bo to właśnie one tworzą naszą rzeczywistość. Codzienne spotkania i rozmowy kształtują nasze poglądy. Podróże rozwijają nasze postrzeganie świata, a sport wzmacnia nasz charakter.

Wszystkie te składowe próbuje przekazywać dalej, bo uważam, że szkoda się zamykać i trzymać to tylko dla siebie.

Ogrom pracy, który wykonuje każdego dnia nie zawsze może być zauważony, jednak wiem, że są osoby, które to doceniają.

Jedność i indywidualność

Przez całą ostatnią kadencję byłem z Wami i będę z Wami. Bo szanuje wszystkich, których napotykam na swojej drodze w życiu. Zawsze znajdę chwilę na rozmowę i chwilę refleksji. Choć przyznam szczerze, że wole rozmawiać o rzeczach pozytywnych niż narzekać na to co nas otacza. Tak rzadko dostrzegamy dobre rzeczy, a przecież wystarczy zmienić tylko nastawienie.

Mimo funkcji, którą pełnię w Gminie nie zmieniam się. Dalej pędzę za marzeniami, za wyzwaniami, bo wiem, że dzięki temu człowiek się rozwija. Co za tym idzie? Kolejne pomysły, kreatywność i wdrażanie tego w życie. Dzięki takim aspektom zawsze można spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Lubię rolę Radnego, który nie wyróżnia się sztywną koszulą, a swoim stylem. Cieszę się, że mogę dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi i próbować wdrażać pomysły na spotkaniach różnych komisji.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wpisz wynik w celu weryfikacji

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu email oraz innych danych kontaktowych. Administratorem przetwarzającym podane dane jest Aleksander Łężniak. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z polityką prywatności tej strony.